Vestigingen

Meyra is altijd dichtbij. Verspreid in het land hebben wij 13 vestigingen waar altijd een verse kop koffie of thee klaar staat. U bent van harte welkom op werkdagen tussen 8.30 uur en 17.00 uur. Een afspraak maken is niet nodig.

Let op: niet alle webwinkel-producten zijn voorradig, maar wel snel leverbaar.

Bij u langskomen?
Vindt u het prettiger als wij bij u langskomen? Dat is geen probleem. Neemt u contact op met onze vestiging om een afspraak te maken. Of vul ons contactformulier in zodat wij u terug kunnen bellen.

In verband met de feestdagen zijn de vestigingen van Meyra niet geopend op:

Donderdag 30 mei (Hemelvaartsdag)
Vrijdag 31 mei (brugdag)
Maandag 10 juni (Tweede Pinksterdag)

Voor spoedeisende zaken is de storingsdienst van Meyra ook tijdens de feestdagen bereikbaar.
Namens alle medewerkers fijne dagen toegewenst.

Op de onderstaande kaart klikt u op de dichtstbijzijnde vestiging om onze contactgegevens te zien.


  • Amersfoort
  • Meyra Amersfoort
    Uraniumweg 46
    3812 RK Amersfoort
    T: 033-450 62 50
    E: amersfoort@meyra.nl

  • Apeldoorn
  • Meyra Apeldoorn
    Antillen 7
    7333 PE Apeldoorn
    T: 026 - 320 10 40
    E: apeldoorn@meyra.nl

  • Breda
  • Meyra Breda
    Brugsteen 8
    4815 PL Breda
    T: 076 - 531 06 20
    E: breda@meyra.nl

  • Eindhoven
  • Meyra Eindhoven
    Pisanostraat 59
    5623 CB Eindhoven
    T: 088 - 100 33 10
    E: eindhoven@meyra.nl

  • Heerlen
  • Meyra Heerlen
    Parallelweg 34
    6411 ND Heerlen
    T: 045 - 528 64 74
    E: heerlen@meyra.nl

  • Hengelo
  • Meyra Hengelo
    Granaatstraat 35
    7554 TN Hengelo
    T: 074 - 245 54 54
    E: hengelo@meyra.nl

  • Hoofddorp
  • Meyra Hoofddorp
    Opaallaan 31
    2132 XV Hoofddorp
    T: 023 - 567 70 70
    E: hoofddorp@meyra.nl

  • Hoogeveen
  • Meyra Hoogeveen
    Zeppelinstraat 3a
    7903 BR Hoogeveen
    T: 0528 - 22 70 17
    E: hoogeveen@meyra.nl

  • Nieuwegein
  • Meyra Nieuwegein
    Fahrenheitbaan 4d
    3439 MD Nieuwegein
    T: 030 - 221 81 20
    E: nieuwegein@meyra.nl

  • Purmerend
  • Meyra Purmerend
    Pascalstraat 43
    1446 TV Purmerend
    T: 0299 - 67 61 10
    E: purmerend@meyra.nl

  • Rotterdam
  • Meyra Rotterdam
    Hekendorpstraat 31
    3079 DX Rotterdam
    T: 010 - 229 40 20
    E: rotterdam@meyra.nl

  • Zoeterwoude
  • Meyra Zoeterwoude
    Energieweg 11
    2382 NA Zoeterwoude
    T: 071 - 542 60 17
    E: zoeterwoude@meyra.nl

  • Hoofdkantoor
  • Meyra hoofdkantoor
    Gildenstraat 6a
    3861 RG Nijkerk
    T: 033 - 247 27 27
    E: info@meyrawinkel.nl

  • Meyra WoonCare
  • Meyra WoonCare
    Maroastraat 16
    1060 LG Amsterdam
    T: 0252 - 36 31 00
    E: wooncare@meyra.nl


Wij gebruiken cookies om het winkelen bij Meyra gemakkelijk te maken. Bezoek je onze website, dan ga je akkoord met deze cookies.
X