Vestigingen

Meyra is altijd dichtbij. Verspreid in het land hebben wij 12 vestigingen waar altijd een verse kop koffie of thee klaar staat. U bent van harte welkom op werkdagen tussen 8.30 uur en 17.00 uur.

Een afspraak maken is niet nodig.
Let op: niet alle webwinkel-producten zijn voorradig, maar wel snel leverbaar.

Bij u langskomen?
Vindt u het prettiger als wij bij u langskomen? Dat is geen probleem. Neemt u contact op met onze vestiging om een afspraak te maken. Of vul ons contactformulier in zodat wij u terug kunnen bellen.

Op de onderstaande kaart klikt u op de dichtstbijzijnde vestiging om onze contactgegevens te zien.


  • Amersfoort
  • Binnenkort geopend - Meyra Amersfoort
    Uraniumweg 46
    3812 RK Amersfoort
    T: 033-450 62 50
    E: amersfoort@meyra.nl

  • Apeldoorn
  • Meyra Apeldoorn
    Antillen 7
    7333 PE Apeldoorn
    T: 026 - 320 10 40
    E: apeldoorn@meyra.nl

  • Breda
  • Meyra Breda
    Brugsteen 8
    4815 PL Breda
    T: 076 - 531 06 20
    E: breda@meyra.nl

  • Eindhoven
  • Open per 1-3-2018 Meyra Eindhoven
    Pisanostraat 59
    5623 CB Eindhoven
    T: 088 - 100 33 10
    E: eindhoven@meyra.nl

  • Heerlen
  • Meyra Heerlen
    Parallelweg 34
    6411 ND Heerlen
    T: 045 - 528 64 74
    E: heerlen@meyra.nl

  • Hengelo
  • Meyra Hengelo
    Granaatstraat 35
    7554 TN Hengelo
    T: 074 - 245 54 54
    E: hengelo@meyra.nl

  • Hoofddorp
  • Meyra Hoofddorp
    Opaallaan 31
    2132 XV Hoofddorp
    T: 023 - 567 70 70
    E: hoofddorp@meyra.nl

  • Hoogeveen
  • Meyra Hoogeveen
    Beukemaplein 8
    7906 AK Hoogeveen
    T: 0528 - 22 70 17
    E: hoogeveen@meyra.nl

  • Nieuwegein
  • Meyra Nieuwegein
    Fahrenheitbaan 4d
    3439 MD Nieuwegein
    T: 030 - 221 81 20
    E: nieuwegein@meyra.nl

  • Purmerend
  • Meyra Purmerend
    Pascalstraat 43
    1446 TV Purmerend
    T: 0299 - 67 61 10
    E: purmerend@meyra.nl

  • Rotterdam
  • Meyra Rotterdam
    Hekendorpstraat 31
    3079 DX Rotterdam
    T: 010 - 229 40 20
    E: rotterdam@meyra.nl

  • Zoeterwoude
  • Meyra Zoeterwoude
    Energieweg 11
    2382 NA Zoeterwoude
    T: 071 - 542 60 17
    E: zoeterwoude@meyra.nl

  • Hoofdkantoor
  • Hoofdkantoor
    Gildenstraat 6a
    3861 RG Nijkerk
    T: 033 - 247 27 27
    E: info@meyrawinkel.nl

  • Meyra WoonCare
  • Meyra WoonCare
    Opaallaan 31
    2132 XV Hoofddorp
    T: 0252 - 36 31 00
    E: wooncare@meyra.nl


Wij gebruiken cookies om het winkelen bij Meyra gemakkelijk te maken. Bezoek je onze website, dan ga je akkoord met deze cookies.
X